درباره من

به وب سایت من خوش آمدید.
من یک ایرانی با اصالت شیرازی ام که در تهران متولد و ساکن هستم.

از سال ۲۰۰۵ / ۱۳۸۴ در حوزه مدیریت فعال بوده و در سال ۲۰۱۶ / ۱۳۹۵ در رشته مدیریت، گرایش “رهبری و توسعه مدیریت” از دانشگاه بین المللی نیویورک فارغ‌التحصیل شدم. هم اکنون در صنعت مشاوره مشغول به فعالیت بوده و زمان محدودی را از تدریس در دانشگاه انرژی می گیرم. اینجانب با بیش از ۲۰ سال سابقه همکاری با شرکت های مختلف تولیدی، صنعتی و تجاری و نیز حضور در محیط های علمی و تولید کننده ی دانش، به درک کاملی از توسعه ی کسب و کار نائل آمده ام. لذا اعتقاد دارم که رقابت چالش برانگیز بین کسب و کارها هر روز سخت و سخت تر خواهد شد و خوشبختانه این فرصت جدید و متمایز، راه را برای توسعه در سایه “داده کاوی” و “هوش تجاری” باز می نماید. این مهم شکاف مشهودی بین استارتاپ های امروز با کسب و کارهای دیروز است.

در نهایت اینجانب برای تحقق ایران جهان اولی، آمادگی ایجاد فرصت ها و خلق روش ها را برای شرکت ها و استارتاپ های چالاک و منعطف داشته و از هم افزایی هدفمند و ارزش آفرین استقبال می نمایم.

درخواست مشاوره دانلود رزومه


مهارت ها

خودآگاهی
90%

تاب آوری
60%

متقاعدسازی
80%

ریسک کردن
60%

مدیریت ارتباطات
70%

مسئله یابی و تصمیم گیری
80%

برنامه ریزی
90%

تفکر خلاقانه و نقادانه
70%

کنترل احساسات و هیجانات
80%

دوستانه بودن
70%

حضور موثر
90%

فن بیان
80%

مذاکره
70%

مربی گری و منتورینگ
90%

تخصص های من

توسعه کسب و کار

آیا توسعه ی کسب و کار صرفا با گسترش و بزرگ نمودن آن محقق می گردد؟ پیش نیازهای مدیریت توسعه در دنیای رقابتی کنونی کدامند؟

کارآفرینی

چرا معادل فرانسوی کلمه کارآفرینی به ارزش آفرینی و متعهد کردن تفسیر می گردد؟ چگونه بدون ترک شغل فعلی به یک کارآفرین بدل شویم؟

اتیکت

چگونه برداشت اولیه مثبتی در ذهن طرف مقابل ایجاد کنیم؟ تاثیر مثبت بر مخاطب، تا چه اندازه تحت اختیار ما است و چه میزان در موفقیت ما اثرگذار خواهد بود؟

مدیریت برند

در دنیای مملو از استعداد امروز، چگونه دیده شویم؟ آیا تبلیغات ضمانتی برای برند شدن است؟ ساخت و مدیریت یک برند مطرح و ماندگار چه مراحلی دارد؟